NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W KRZYWEJ

Dodane przez Kopyra Nieruchomości (Biuro / Deweloper), Wtorek, 16 Styczeń, 2018  12:09

Opis oferty:

Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna o łącznej pow. 21,2850 ha, usytuowana w Krzywej, gmina Chojnów, w pobliżu węzła autostrady A4 oraz drogi krajowej nr 94.

Nieruchomość składa się z części zabudowanej budynkami administracyjnymi, inwentarskimi oraz magazynowanymi o łącznej pow. użytkowej około 9,5 tyś. m2, na terenie której prowadzona była niegdyś hodowla zwierząt. Teren części zabudowanej utwardzony i uzbrojony: instalacje energii elektrycznej, wody, kanalizacji (odprowadzenie do zbiorników bezodpływowych), telefoniczna. Cześć niezabudowana stanowi natomiast pole orne. Cała nieruchomość składa się z jednej działki ewidencyjnej. Do nieruchomości prowadza trzy niezależne drogi publiczne.

Struktura gruntów:
- grunty orne – RIIIb – pow. 6,2600 ha
- pastwiska trwałe (uprawiane) - PsIII – pow. 7,8500 ha
- grunty orne zabudowane – B-PsIII – pow. 7,1750 ha

Aktualnie teren na którym się znajduje oznaczony jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolami RP (część niezabudowana) tereny użytków rolnych oraz RPO (część zabudowana) "tereny urządzeń produkcji polowej, ogrodniczej i zwierzęcej” - dopuszcza się lokalizację urządzeń towarzyszących funkcji podstawowej, w tym urządzeń przetwórstwa rolnego i magazynowania produktów rolnych, lokalizację hal, wiat i magazynów, oraz lokalizację zbiorników na materiały masowe.

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości, w odległości około 150 m przebiega droga krajowa nr 94 (odcinek Legnica-Bolesławiec), bardzo dobra komunikacja z autostradą A4 (węzeł Krzywa), w pobliżu znajduje się również Węzeł Gospodarczy Krzywa – Okmiany.

Zapraszamy do prezentacji !!!

Kopyra Nieruchomości
Biuro wyceny i obrotu nieruchomości
tel. (+48) 535 372 753

Dzięki Naszemu doświadczeniu , wieloletniej współpracy z notariuszami, radcami prawnymi, biurami projektowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, zapewniamy fachowość, bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdej sprawy.

Oferujemy bezpłatną pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości i nie tylko - dowolność wyboru najkorzystniejszych kredytów z ofert ponad 20 banków !!!

Zapraszamy również na oficjalną stronę biura Kopyra Nieruchomości

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 69
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie